KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7769007
nr 776 9007
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Gouache, Gösta Werner (1909-1989), självporträtt, monogramsignerad, 20x25
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:33:57
2.500 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.600 kr
2.800 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner
Gouache